Bitkiler
Testere Dişli Aslan Pençesi
Prof Dr İbrahim Adnan Saraçoğlu araştırmalarına göre adet düzensizliği ve tüylenme şikayetlerine karşı, FSH hormonu yüksekliğine karşı,östrojen hormonu yükseltici olarak yardımcı ve destekleyici olarak önerilmektedir.
DEVAMINI OKU
Havuc'un Kimyası
Prof Saraçoğlu araştırmalarına göre Havuç, migrene, unutkanlığa ve erken bunamaya karşı,deri ve akciğer kanserini önleyici, hareketli sperm sayısını arttırılmasında yardımcıdır.
DEVAMINI OKU
Kireçlenme şikayetine karşı: Çınar Yaprağı !
Neden Planatus anatolias? Çınar ağacı yapraklarının glikozidleri spesifik ve selektive olarak “osteoartrit” şikayetlerinde hem analgesic hem de vücutta gelişen genel kireçlenmeye karşı etkilidir.
DEVAMINI OKU
Domates'in Kimyası
Domates, kalp büyümesine karşı, kalbin dıştan yağlanmasına ve prostat büyümesine karşı yardımcı ve destekleyicidir.
DEVAMINI OKU
Brokoli'nin Kimyası
​Prof Saraçoğlu araştırmalarına göre brokoli, meme de oluşan fibrokistlere (fibroadenom) karşı,meme kanserini önleyici, iyi huylu prostat büyümesi ve prostatit'e karşı yardımcı ve destekleyicidir.
DEVAMINI OKU
Laden'in (Cistus) Kimyası
​Laden (Cistus), peptik ülser, yüksek ateş, deri rahatsızlıkları ve romatizmal hastalıklara karşı yardımcı ve destekleyicidir.
DEVAMINI OKU
Karanfil'in Kimyası
Prof Saraçoğlu araştırmalarına göre Karanfil, kronik ve şiddetli ishal şikayetlerine, zihin yorgunluğuna karşı yardımcı ve destekleyicidir.
DEVAMINI OKU
Maydanoz'un Kimyası
Maydanoz, karaciğer yağlanmasına karşı, Hepatit- B, depresyon, angsiyete'ye karşı yardımcı ve destekleyicidir.
DEVAMINI OKU
Lavanta'nın Kimyası
Prof Saraçoğlu araştırmalarına göre lavanta bitkisi, karaciğer yağlanması ve yetmezliğine,Hepatit-B ve Hepatit-C ye,saç dökülmesine,doğum sonrası perineal ağrılara karşı yardımcıdır.
DEVAMINI OKU
Gıda takviyelerinin geçmişi,bugünü, yarını
Prof Saracoglu'ndan gıda takviyelerinin geçmişi,bugünü,yarını üzerine keyifli bir yazı! 
DEVAMINI OKU
Toplam 92 haber görüntüleniyor.
1 2 3 4 .... 8 9 10
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı