Ücretsiz Kargo
   Güvenli Alışveriş
   Çağrı Merkezi
   Güvenli Alışveriş
   Ücretsiz Kargo
   Müşteri Memnuniyeti

   • İbrahim Adnan Saraçoğlu Anlatıyor
    Dünyamız, bugüne kadar dört dönem buzul çağı geçirmiştir. Buzul çağının her bir dönemi iki ile üç milyon yıl sürmüştür. Son buzul çağı ise, milattan önce on sekiz bin yılında sona ermiş ve yaklaşık 250.000 yıl sürmüştür. Anadolu toprakları son buzul çağını yaşamamıştır. Yaklaşık 250.000 yıl olarak tahmin edilen dördüncü buzul çağı Anadolu topraklarını etkisi altına almamıştır.
   • İbrahim Adnan Saraçoğlu Anlatıyor
    Buzul çağda bitkiler ve mikroorganizmalar yaşamlarını sürdüremezler, doğal gelişimleri de durur. Bir bitki baharda filizlenir, çiçek açar, tohumları toprağa dökülür. Toprağa dökülen tohumlar bir sonraki bahar mevsiminde tekrar filizlenir, çiçek açar ve tohumları tekrar toprağa düşer. Her bahar mevsimiyle bu yaşam tekrar ederek devam eder. Her defasında bitki tohumlarının genetik yapısı çevre şartlarına bağlı olarak kendisini mükemmele doğru geliştirir. Bu durum genetik yapıya sahip her canlıda aynıdır. Kendisini mükemmele doğru geliştirme programı, her canlının genetik yapısında vardır.
   • İbrahim Adnan Saraçoğlu Anlatıyor
    İşte, Anadolu toprakları yaklaşık 250 000 yıl süren dördüncü buzul çağı yaşamadığı için bitkiler ve mikroorganizmalar doğal yaşamlarına devam ederek gelişimlerini tamamlama yolunda yaşam faaliyetlerine devam etmişlerdir. Bunu şöyle de ifade edebiliriz. Anadolu topraklarında yetişen bitkiler 250.000 kez çiçek açıp tohumlarını toprağa dökmüşlerdir. Bu döngü 250.000 kez tekrar etmiş demektir. Anadolu toprakları, 250.000 yıl farkla, buzul altında kalan diğer ülke topraklarına göre öndedir. 250.000 yıllık bu gelişim farkı Anadolu Toprakları üzerindeki bitki florasını rakipsiz ve ayrıcalıklı kılmıştır. 250.000 yıllık bu zaman zarfında Anadolu topraklarının bitki florası kendisini geliştirip en mükemmel bir şekilde gelişimini ve adaptasyonunu tamamlarken, dünyadaki birçok bölgenin bitki florası buzul çağından dolayı gelişmede geri kalmıştır
    Bizden Haberler
    Bitkilerden Gelen Sağlık
    Genç Üniversiteli Dergisi Tarih: 10 Temmuz 2013 Çarşamba
    DEVAMINI OKU
    Sağlığına önem veren bu programı kaçırmasın
    A Haber'de 'Hayat Kürleri' programını hazırlayan ve sunan İbrahim Saraçoğlu: Önerdiğim kürden şifa bulan insanlar, bunu bir başkasına anlatıyor. İzlenme oranımız da sürekli yükseliyor. Eğer sağlığınıza önem veriyorsanız, bu programı izleyin
    DEVAMINI OKU
    Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu; `Anadolu Topraklarının Kıymetini Bilelim
    Mimar ve Mühendisler Grubu tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen Bizbize Konuşmalarının 30 Mayıs 2012 tarihli programının konuğu Prof. Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU oldu.
    DEVAMINI OKU
    Sigaranın Karanlık Yüzü
    9 Şubat Sigara Bırakma Günü Etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen "Sigaranın Karanlık Yüzü" konferansı İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Yerleşkesi'nde gerçekleştirildi...
    DEVAMINI OKU
    Prof Saraçoğlu Kayseri Konferansı
    Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu katılımıyla “Bitkilerle Sağlıklı Yaşam” konulu konferans gerçekleşti. 
    DEVAMINI OKU
    Şifa Veren Marka: Prof Saracoglu
    Prof Saracoglu markası olarak girişimcilik dergisi GOssIP 42’nin bu ay konuğu olduk.
    DEVAMINI OKU
    Prof Saracoglu Gaziantep Bayi Açılışı
    Kurucumuz Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu katılımıyla 13 Mayıs 2017 tarihin de Prof Saraçoğlu Güneydoğu Anadolu Bölge Bayimizin açılışı Gaziantep’te, bölge halkının yoğun ilgisi eşliğinde gerçekleşti. 
    DEVAMINI OKU
    Prof Saracoglu Sakarya Konferansı
    Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kadın Gelişim Akademisi tarafından düzenlenen konferans Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu’nun katılımıyla 28 Nisan Cuma günü saat 14.00'te gerçekleşti. 
    DEVAMINI OKU
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.