Bitkiler
Sertleşme Problemine Karşı Kereviz Kürü
Prof.Dr.İbrahim Adnan Saraçoğlu, sertleşme problemi yaşayan kişiler için kereviz&maydanoz kürünü yardımcı ve destekleyici olarak önermektedir.
DEVAMINI OKU
Toz Alerjisi ve İdyopatik Burun Akıntısına Karşı
Toz alerjisi ve idyopatik burun akıntılarına karşı Prof Saraçoğlu "Lavanta kürü" önermektedir.  Etkili olan etkin maddelerden bir tanesi alpha-photosantalol maddesidir ve alpha-photosantalol-A ve alpha-photosantalol-B olmak üzere iki farklı moleküler yapıda, lavantanın çiçeklerinde bulunur. Peki Lavanta kürü nasıl yapılır?
DEVAMINI OKU
Saman Nezlesine Karşı Üzerlik Tohumu Nasıl Kullanılır?
Prof Saracoglu, üzerlik tohumunu saman nezlesi, alerjik astım, alerjiye bağlı hapşırma ve genel astıma karşı yardımcı ve destekleyici olarak önermektedir. Saman nezlesine karşı üzerlik tohumu nasıl kullanılır? Üzerlik tohumu saman nezlesi üzerine nasıl etki eder?
DEVAMINI OKU
Kolesterol Düşürücü
Haftada iki-üç defa tüketeceğiniz yağsız mercimek çorbası, bir taraftan kolesterolünüzü kontrol altına almanıza diğer taraftan da tansiyonunuzun dengelenmesine yardımcı olacaktır.
DEVAMINI OKU
Vertigo
Soğan- Testeredişli Aslanpençesi- Çobançantası
DEVAMINI OKU
Helicobacter Pylori'ye Karşı Brokoli Kürü
Mide rahatsızlıklarına neden olan helicobakter pylori bakterisi ileri evrelerde mide kanserine de sebep olabilmektedir.Midede bulunan Helicobacter pylori için mucize sebze brokolidir.
DEVAMINI OKU
Soğan Kürü Nasıl Kullanılmalı?
Soğan Kürü, Prof Saraçoğlu'nun üst solunum şikayetlerinde, adet düzensizliklerinde, prostatite bağlı ağrılarda ve çikolata kistlerine karşı yardımcı ve destekleyici olarak önerdiği başlıca kürlerindendir. Prof Saraçoğlu kürlerin doğru kullanımının etkili olacağını özellikle belirtmektedir. Prostatit ve çikolata rahatsızlığına karşı "Soğan kürü" nasıl uygulanmalıdır?
DEVAMINI OKU
Toplam 90 haber görüntüleniyor.
1 2 3 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.