Bitkiler
Isırgan'ın Kimyası
Prof Saraçoğlu araştırmalarına göre ısırgan bitkisi, saçlarda kepeğe karşı, kuyruk sokumu ve kıl kökü iltihabına karşı yardımcı ve destekleyicidir. 
DEVAMINI OKU
Nar'ın Kimyası
Prof Saraçoğlu araştırmalarına göre Nar özü, diş eti iltihabına, yüksek tansiyona, böbrek iltihaplanmalarına ve rahim duvarı inceliğine karşı yardımcı ve destekleyicidir.
DEVAMINI OKU
Çil ve Güneş lekelerine karşı ne yapmalıyız?
Birçok kadının güneş ve çil lekelerinden şikâyetçi olduğu bilinir. Güvenilir markalardan elde edeceğiniz Leke Kremleri haricinde, Prof. Saraçoğlu'nun geliştirdiği evinizde kolayca uygulayabileceğiniz güneş lekelerine karşı avokado maskesi, güneş lekelerinin oluşmasını engellemektedir.
DEVAMINI OKU
Bitkisel Kür Nedir?
'Nasıl olsa bu sebzeyi yemeklerimde sıkça tüketiyorum, şifalı gücünden yeteri kadar istifade ediyorumdur' diye düşünebilirsiniz. Bu görüşler kesinlikle yanlıştır.
DEVAMINI OKU
Kızgın güneşte Aloe Vera Jel ile rahatlayın!
Güneş yanıklarına karşı ne kullanmalıyız? Cildimizi korurken beslenme önemli mi? Derinin korunabilmesi için dikkat edilmesi gereken hususlar nedir?  
DEVAMINI OKU
Güneş Alerjisine Karşı Çinko ve Kabak Çekirdeği Yağı!
Güneş alerjisine karşı çinko ve çinko bakımından oldukça zengin kabak çekirdeği yağı nasıl kullanılmalıdır? Güneş alerjisi vücutta histamin salgılanması ile oluşmaktadır. Di-valent çinko, serbest radikalleri nötralize ederek (antioksidant), güneş alerjisine engel olmaktadır. 
DEVAMINI OKU
Kırkkilit (At Kuyruğu)
Prof.Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu araştırmalarına göre Kırkkilit diğer bir ismiyle Atkuyruğu bitkisi, bel ve boyun fıtığı,ritim bozukluğu, terleme şikayetlerini azaltıcı ve safra ve böbrek taşı oluşumunu engelleyici olarak önerilmektedir.
DEVAMINI OKU
Düz Yapraklı Aslan Pençesi
Prof Dr İbrahim Adnan Saraçoğlu araştırmaları sonucu meme, lenfbezi, rahim ve prostat kanserlerini önleyici, hormon dengeleyici, menopoz dönemi şikâyetlerine karşı, iyi huylu prostat büyümesini önleyici, düzensiz regl dönemlerine karşı, migren şikayetlerine karşı, miyom gelişimini durdurucu özellikleri ile yardımcı ve destekleyici olarak önerilmektedir.
DEVAMINI OKU
Aynısafa (Portakal Nergisi)
Prof.Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu araştırmalarına göre Aynısafa (Portakal Nergisi) bitkisi genel mantar şikayetleri,mide ülseri,gastrit,reflü şikayetleri üzerinde yardımcı ve destekleyici olarak önerilmektedir.
DEVAMINI OKU
Adaçayı
Prof.Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu araştırmalarına göre Adaçayı bitkisi, bademcik iltihabı, faranjit, kronik faranjit ve diş eti iltihabı şikayetlerine karşı yardımcı ve destekleyicidir.
DEVAMINI OKU
Toplam 96 haber görüntüleniyor.
1 2 3 .... 8 9 10
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.