Bizden Haberler
Korona sonrası gelişen semptomlara karşı Destekleyici ve Takviye Edici Öneriler
Tanınmayan düşman tehlikelidir. Eğer siz düşmanınızı tanırsanız, ona karşı hangi silahları kullanmanız gerektiğine de karar verebilirsiniz. Bu virüste önemli olan; bağışıklık sistemimizi güçlendirmeye çalışırken, virüsün direncini nasıl kıracağımızın da bilinmesidir.  Kovid sonrası devam eden kemik ağrıları, yorgunluk, tat ve koku alma zorluğu, uykusuzluk gibi şikayetlerin devam etmesi durumunda; kemik ağrılarına karşı; kırkkilit ve kuşburnu çayı içilebilir.
DEVAMINI OKU
Prof. Saraçoğlu, Sinop'ta Öğrencilerle Buluştu!
Kurucumuz Prof. Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU, 11 Ekim 2019 tarihinde “Küresel Isınma ve İklim Değişikliği, Dünyada Hayvancılık ve İnsan Sağlığı Üzerindeki Etkisi” konulu konferansta Sinop Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi..
DEVAMINI OKU
Mirasımız Ata Tohumları
Kurucumuz Prof. Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU, Ata Tohumları projesi kapsamında yürütülen çalışmaları Yenişafak gazetesine anlattı..Türkiye’nin “yerli tohum milli mesele” anlayışıyla 2017 yılında başlattığı çalışmalar meyvelerini verdi.
DEVAMINI OKU
Prof.Saraçoğlu ile Rize'de Sağlıklı Yaşam Konferansı
Prof.Saraçoğlu Rize'de "Sağlıklı Yaşam" konulu konferansta Karadeniz yöresinin zenginliklerine, fındık ve çay yetiştirilirken dikkat edilmesi gereken hususlara dikkat çekerken; ata tohumlarının önemi ve oldukça zengin Anadolu topraklarına ait sebze-meyve tohumları konusunda bilgilendirmelerde bulundu.
DEVAMINI OKU
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresinde Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu
Modern Tıp ve Tamamlayıcı Tıbbın entegrasyonunun sağlanması amacıyla gerçekleştirilen 1. Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi, ulusal ve uluslararası katılım ile  yoğun ilgi gördü. Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresine Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu da geliştirdiği ürünlerini piyasaya sunduğu Prof Saraçoğlu markası olarak katılım sağladık. 
DEVAMINI OKU
'Osmanlı'nın bitkisel tedavi arşivi Nobel'i alabilir'
Saraçoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bitkisel tedavinin Anadolu Selçuklu ve Osmanlı döneminde yoğun şekilde kullanıldığını söyledi.
DEVAMINI OKU
Dünyanın 3. Büyük Tohum Gen Bankasının Temeli atıldı.
Dünyanın 3. Büyük Tohum Gen Bankasının Temeli atıldı.
DEVAMINI OKU
Dünyanın 3. Büyük Gen Bankası açıldı
Dünyanın 3. Büyük Gen Bankası açıldı
DEVAMINI OKU
Prof Saracoglu Katılımıyla 14. Bayim Olur Musun? Fuarı
Prof Saracoglu markası olarak 13-16 Ekim 2016 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo’da gerçekleşen Bayim Olur Musun? fuarına katıldık. 
DEVAMINI OKU
Türkiye'de ilk Resmi Tıbbi Bitkiler Araştırma Merkezi açıldı
Tarım ve Köyişleri Bakanı Sayın Mehmet Mehdi EKER tarafından açıldı.
DEVAMINI OKU
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.