Bizden Haberler
Prof Saraçoğlu ile doğanın dilinden 17 Ağustos !
Prof Saraçoğlu ile doğanın dilinden!Yazın elde ettiğiniz bronzluğu uzun süre korumak istiyorsanız, yüksek miktarda betakaroten içeren havuç yemeyi ihmal etmeyin.Bu etkiyi havuç suyu içerek de elde edebilirsiniz. Adet dönemindeki kadınların yüz, kol, el ve bacaklarında ödem olur; kiraz sapı ile ödem oluşmasını önleyebilirsiniz.
DEVAMINI OKU
Prof Saraçoğlu ile doğanın dilinden 21 Eylül!
Meyvelerin kabuklarını çöpe atmayın!Doğa kesinlikle çöp üretmez! Ne kirazın sapı, ne patatesin, ne de portakalın kabuğu çöp değildir.Bağırsak kanserine yakalanma riski yüksek olanların yılda birkaç kez kabuklarıyla beraber uygulayacakları patates kürü, mükemmel bir önleyicidir. Prof Saraçoğlu araştırmaları sonucu kurutulmuş kiraz sapları, adet dönemlerinde vücudu su toplayan veya yüzünde şişkinlik oluşan bayanların imdadına yetişir.
DEVAMINI OKU
Prof Saracoglu Katılımıyla 14. Bayim Olur Musun? Fuarı
Prof Saracoglu markası olarak 13-16 Ekim 2016 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo’da gerçekleşen Bayim Olur Musun? fuarına katıldık. 
DEVAMINI OKU
Türkiye'de ilk Resmi Tıbbi Bitkiler Araştırma Merkezi açıldı
Tarım ve Köyişleri Bakanı Sayın Mehmet Mehdi EKER tarafından açıldı.
DEVAMINI OKU
Prof Saraçoğlu ile doğanın dilinden 14 Eylül!
Sonbahar'ın etkilerini yaşadığımız bugünlerde akıllarda gripten, soğuk algınlığından nasıl korunabiliriz? sorusu var. Prof Saraçoğlu ile doğanın dilinden köşesinde bu hafta gripten korunmak için kolaylıkla hazırlayabileceğiniz kür ve birçok farklı bilgiyi sizlerle paylaşılıyor..
DEVAMINI OKU
1. Yerel Tohum Buluşması Gerçekleşti!
İzmir Kemalpaşa Park Orman'da 1. Yerel Tohum Buluşması Prof.Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu'nun katılımıyla gerçekleşti.
DEVAMINI OKU
Bizim Deterjanı Yabancılar Almaz
Hürriyet Gazetesi -27 12 1986
DEVAMINI OKU
Tempo Dergisi
"KISIR TOHUMU TERK ET ANADOLU TOHUMUNA GEÇ"
DEVAMINI OKU
Prof Saraçoğlu ile doğanın dilinden 24 Ağustos!
Uçak ve araba yolculuklarda mide bulantısı şikayeti yaşıyorsanız, Prof Saraçoğlu önerilerine dikkat edin! Zencefil sizi çok rahatlatacak. Huzursuz bacak sendromu şikayetlerine karşı siyah hardal tohumu bulunmaz bir nimettir.İzmir Kekiği;özellikle ürik asit yüksekliği ve gut hastalığı şikayetine karşı mükemmel ölçüde yardımcı ve destekleyicidir. Yabani Kekik;çocuklarda kıl kurdu şikayetine ve diş eti çekilmesi ve astım şikayetlerine karşı yardımcıdır.
DEVAMINI OKU
Toplam 31 haber görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.