Bizden Haberler
Bitkilerden Gelen Sağlık
Genç Üniversiteli Dergisi Tarih: 10 Temmuz 2013 Çarşamba
DEVAMINI OKU
Sağlığına önem veren bu programı kaçırmasın
A Haber'de 'Hayat Kürleri' programını hazırlayan ve sunan İbrahim Saraçoğlu: Önerdiğim kürden şifa bulan insanlar, bunu bir başkasına anlatıyor. İzlenme oranımız da sürekli yükseliyor. Eğer sağlığınıza önem veriyorsanız, bu programı izleyin
DEVAMINI OKU
Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu; `Anadolu Topraklarının Kıymetini Bilelim
Mimar ve Mühendisler Grubu tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen Bizbize Konuşmalarının 30 Mayıs 2012 tarihli programının konuğu Prof. Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU oldu.
DEVAMINI OKU
Sigaranın Karanlık Yüzü
9 Şubat Sigara Bırakma Günü Etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen "Sigaranın Karanlık Yüzü" konferansı İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Yerleşkesi'nde gerçekleştirildi...
DEVAMINI OKU
Prof Saraçoğlu Kayseri Konferansı
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu katılımıyla “Bitkilerle Sağlıklı Yaşam” konulu konferans gerçekleşti. 
DEVAMINI OKU
Şifa Veren Marka: Prof Saracoglu
Prof Saracoglu markası olarak girişimcilik dergisi GOssIP 42’nin bu ay konuğu olduk.
DEVAMINI OKU
Prof Saracoglu Gaziantep Bayi Açılışı
Kurucumuz Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu katılımıyla 13 Mayıs 2017 tarihin de Prof Saraçoğlu Güneydoğu Anadolu Bölge Bayimizin açılışı Gaziantep’te, bölge halkının yoğun ilgisi eşliğinde gerçekleşti. 
DEVAMINI OKU
Prof Saracoglu Sakarya Konferansı
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kadın Gelişim Akademisi tarafından düzenlenen konferans Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu’nun katılımıyla 28 Nisan Cuma günü saat 14.00'te gerçekleşti. 
DEVAMINI OKU
Ünlü Bitki Uzmanından Uyarı: "Artık Hiçbir Şey Doğal Değil"
Şifalı bitkiler uzmanı Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu, genetiğiyle oynanmış sebze ve meyvelerle dolu bir dönemde hastalıkların daha da arttığını belirterek, "Geleneksel tohumlar yok denecek kadar az. Kanser yüzde 500 artmış durumda. MS adı sanı duyulmayan bir hastalıktı, ne kadar çoğaldı" dedi.
DEVAMINI OKU
Toplam 31 haber görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.