Bitkiler
Brokoli'nin Kimyası
​Prof Saraçoğlu brokoli, meme de oluşan fibrokistlere (fibroadenom) karşı,meme kanserini önleyici, iyi huylu prostat büyümesi ve prostatite karşı yardımcı ve destekleyicidir.
DEVAMINI OKU
Havuc'un Kimyası
Prof Saraçoğlu Havuç kürünü, migren, unutkanlık ve erken bunama, deri ve akciğer kanserini önleyici, hareketli sperm sayısını arttırılmasında yardımcı ve destekleyici olarak önermektedir. 
DEVAMINI OKU
Testere Dişli Aslan Pençesi Nasıl ve Ne zaman Kullanılmalıdır?
Adet düzensizliği ve tüylenme şikayetlerine, FSH hormonu yüksekliğine ve östrojen hormonun yükselmesine karşı Prof Saraçoğlu, yardımcı ve destekleyici olarak Testere Dişli Aslan Pençesi önermektedir.
DEVAMINI OKU
Adaçayı
Prof.Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu araştırmalarına göre Adaçayı bitkisi, bademcik iltihabı, faranjit, kronik faranjit ve diş eti iltihabı şikayetlerine karşı yardımcı ve destekleyicidir.
DEVAMINI OKU
Aynısafa (Portakal Nergisi)
Prof.Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu araştırmalarına göre Aynısafa (Portakal Nergisi) bitkisi genel mantar şikayetleri,mide ülseri,gastrit,reflü şikayetleri üzerinde yardımcı ve destekleyici olarak önerilmektedir.
DEVAMINI OKU
Düz Yapraklı Aslan Pençesi
Meme, lenfbezi, rahim ve prostat kanserlerini önleyici, hormon dengeleyici, menopoz dönemi şikâyetlerine karşı, iyi huylu prostat büyümesini önleyici, düzensiz regl dönemlerine karşı, migren şikayetlerine karşı, miyom gelişimini durdurucu özellikleri ile yardımcı ve destekleyici olarak önerilmektedir.
DEVAMINI OKU
Kırkkilit (At Kuyruğu)
Prof.Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu araştırmalarına göre Kırkkilit diğer bir ismiyle Atkuyruğu bitkisi, bel ve boyun fıtığı,ritim bozukluğu, terleme şikayetlerini azaltıcı ve safra ve böbrek taşı oluşumunu engelleyici olarak önerilmektedir.
DEVAMINI OKU
Güneş Alerjisine Karşı Çinko ve Kabak Çekirdeği Yağı!
Güneş alerjisine karşı çinko ve çinko bakımından oldukça zengin kabak çekirdeği yağı nasıl kullanılmalıdır? Güneş alerjisi vücutta histamin salgılanması ile oluşmaktadır. Di-valent çinko, serbest radikalleri nötralize ederek (antioksidant), güneş alerjisine engel olmaktadır. 
DEVAMINI OKU
Bitkisel Kür Nedir?
'Nasıl olsa bu sebzeyi yemeklerimde sıkça tüketiyorum, şifalı gücünden yeteri kadar istifade ediyorumdur' diye düşünebilirsiniz. Bu görüşler kesinlikle yanlıştır.
DEVAMINI OKU
Çil ve Güneş lekelerine karşı ne yapmalıyız?
Birçok kadının güneş ve çil lekelerinden şikâyetçi olduğu bilinir. Güvenilir markalardan elde edeceğiniz Leke Kremleri haricinde, Prof. Saraçoğlu'nun geliştirdiği evinizde kolayca uygulayabileceğiniz güneş lekelerine karşı avokado maskesi, güneş lekelerinin oluşmasını engellemektedir.
DEVAMINI OKU
Toplam 90 haber görüntüleniyor.
1 2 3 4 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.