Bitkiler
Gıda takviyelerinin geçmişi,bugünü, yarını
Prof Saracoglu'ndan gıda takviyelerinin geçmişi,bugünü,yarını üzerine keyifli bir yazı! 
DEVAMINI OKU
Maydanoz'un Kimyası
Maydanoz, karaciğer yağlanmasına karşı, Hepatit- B, depresyon, angsiyete'ye karşı yardımcı ve destekleyicidir.
DEVAMINI OKU
Brokoli'nin Kimyası
​Prof Saraçoğlu brokoli, meme de oluşan fibrokistlere (fibroadenom) karşı,meme kanserini önleyici, iyi huylu prostat büyümesi ve prostatite karşı yardımcı ve destekleyicidir.
DEVAMINI OKU
Hangi Bitkiler Hazırlanırken (demlenirken) Üzeri Kapatılmalıdır?
Değerli Okuyucu, Sizlerden Sıkça Aldığım Bir Soru da Bitki Kürümü veya Çayımı Hazırlarken Cezvenin Ağzı Açık mı Yoksa Kapalı mı Olsun?
DEVAMINI OKU
Ağız Kokusu ve Ağız Bakımı
Prof Saraçoğlu'nun ağız bakımı için önerdiği Adaçayı ile her gün, ağız temizliği yapıldıktan sonra bir defa gargara yapmak ağızda oluşan bakterilere ve ağız kokusuna karşı güçlü bir engelleyicidir.
DEVAMINI OKU
Alerjiye Karşı Direnç Nasıl Kazanılır?
Alerjik reaksiyonlara karşı nasıl direnç kazanabiliriz? Hangi besinleri tüketmemeliyiz? Hangi kürleri kullanmalıyız? Prof.Dr.İbrahim Adnan Saraçoğlu'nun beyaz lahana kürü, ısırgan, keçiboynuzu ya da çekirdekli siyah kuru üzüm kürü alerjiye karşı yardımcı ve destekleyici olarak önerilmektedir.
DEVAMINI OKU
Anne Sütünü Arttırıcı Bitkisel Kürler Nelerdir?
Anne sütünü arttırıcı bitkisel kürler nelerdir? Hangi takviye gıdalar tüketilebilir?  Prof.Dr.İbrahim Adnan Saraçoğlu anne sütünü arttırılmasında taze beyaz üzüm, dereotu ve incir kürlerinin kullanılması yardımcı ve destekleyici olarak önerilmektedir.
DEVAMINI OKU
Doğa Asla Çöp Üretmez
Canlı yaşamda atık yoktur. Ne tür bir canlı (insan, hayvan, bitki, bakteri) olursa olsun, herbirinin atığı bir başka canlının gereksinimidir.Bir başka deyişle doğadaki her canlı bir başka canlıya muhtaçtır.
DEVAMINI OKU
Beyaz Dut Kurusu Kürü
Beyaz dut kurusu kürü,ellerde oluşan egzama yaralarına ve kanda yükselen iltihap değerine karşılık yardımcı ve destekleyici olarak Prof Saraçoğlu tarafından önerilmektedir.
DEVAMINI OKU
Toplam 90 haber görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.