x

Bitkiler
Tarçın
Türk mutfağından eksik olmayan tarçın bayanların bu dönemlerinde gerçek bir rahatlatıcı ve stres yok edici güce sahiptir.
DEVAMINI OKU
Osteoporoz Hastaları
Doğru Bilinen Yanlışlar
DEVAMINI OKU
Sağlıklı Beslenme
Sağlıklı beslenmede dikkat edilecek bazı noktalar
DEVAMINI OKU
Fibrokistlere Karşı Brokoli Kürü Nasıl Kullanılır?
Fibrokistlere Karşı Brokoli Kürü Nasıl Kullanılır? Fibrokistik değişimler, genel bir kural olmasa da doğurganlık çağındaki kadınlarda daha sık görülmektedir. Göğüste oluşan fibrokistlere karşı brokoli kürünün uygulanması faydalı olacaktır.
DEVAMINI OKU
Kronik Bronşit ve Öksürük
Kronik Öksürük ve Bronşite Karşı Hatmi Bitkisi
DEVAMINI OKU
Kronik İdrar Yolları Enfeksiyonlarında Karnabahar Kürü
Kronik idrar yolları enfeksiyonlarına karşı karnabahar kürü en etkili sebzedir. Kronik idrar yolları enfeksiyonuna karşı karnabahar kürü uygulanırken aşırıya kaçmadan bir miktar C-vitamini takviyesi yapmakta fayda vardır.Çünkü alınan ilave C-vitamini idrarı asidik yapacağından, idrar yolları enfeksiyonuna neden olan bakterilerin yok edilmelerinde de yardımcı ve destekleyici rol oynayacaktır. İdrarın asidik olması, idrar yollarındaki bakterilerin çoğalmalarının (üremelerinin) önemli bir oranda yavaşlatılması, durdurulması veya engellenmesi anlamına gelir.
DEVAMINI OKU
B12 Eksikliğine Karşı Lahana Kürü Nasıl Yapılır?
Doğal Yöntemlerle Evde B12 nasıl yapılır? B12-vitamini sadece hayvansal besinlerde bulunur. Ancak, beyaz lahananın fermantasyonu sonucunda B12-vitamini bakımından zengin, ekşi tadı olan ferment-lahana oluşur. Bu özellik beyaz lahana haricinde neredeyse hiçbir bitkide yoktur.
DEVAMINI OKU
Demir Eksikliği Şikayetlerinde Kereviz-Ispanak Kürü
Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu kereviz-ıspanak kürünü; demir eksikliği yaşayan kişiler için yardımcı ve destekleyici olarak önerilmektedir. 
DEVAMINI OKU
Toplam 90 haber görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.