Bitkiler
Avokado
Avokado yaprağı, safra kesesi ve böbrek taşı şikayetlerine karşı yardımcı ve destekleyicidir.
DEVAMINI OKU
Papatya Bitkisi'nin Mucizeleri
Papatya, özellikle sinüzit şikâyeti olan kişiler için mükemmel bir çözüm olacaktır. Sinüzit şikâyetlerinde papatya kürüne ekstra önerim ise biberiye yağıdır. Birkaç damla biberiye yağı ile etkiyi daha da artırabilirsiniz.Aft yaralarında ise size önerim benimde papatya ve yoğurtotu bitkisidir. Bununla birlikte propolis kullanmanız da oldukça faydalı olacaktır.Regl dönemi depresif geçen kadınlar için özel olarak yaratılmış bir bitki çeşididir.
DEVAMINI OKU
Adet Sancılarına Karşı
Civanperçemi kürü regl (adet) dönemlerini ağrılı ve depresif geçiren bayanların kolaylıkla uygulayabilecekleri bir kürdür. 
DEVAMINI OKU
Doğa Asla Çöp Üretmez
Canlı yaşamda atık yoktur. Ne tür bir canlı (insan, hayvan, bitki, bakteri) olursa olsun, herbirinin atığı bir başka canlının gereksinimidir.Bir başka deyişle doğadaki her canlı bir başka canlıya muhtaçtır.
DEVAMINI OKU
Hangi Bitkiler Hazırlanırken (demlenirken) Üzeri Kapatılmalıdır?
Değerli Okuyucu, Sizlerden Sıkça Aldığım Bir Soru da Bitki Kürümü veya Çayımı Hazırlarken Cezvenin Ağzı Açık mı Yoksa Kapalı mı Olsun?
DEVAMINI OKU
Ağız Kokusu ve Ağız Bakımı
Prof Saraçoğlu'nun ağız bakımı için önerdiği Adaçayı ile her gün, ağız temizliği yapıldıktan sonra bir defa gargara yapmak ağızdaki bakterilere ve de ağız kokusuna karşı güçlü bir engelleyicidir.
DEVAMINI OKU
Alerjiye Karşı Direnç Kazanmak
Eğer vücudunuz çok kolay alerjik reaksiyonlar veriyorsa
DEVAMINI OKU
Anne Sütünü Artırıcı Bitkisel Kürler
Prof Saraçoğlu tarafından tavsiye edilen; anne sütünü artırıcı bitkisel kürler, takviye gıdalar ve yapılması gerekenler,
DEVAMINI OKU
Toplam 89 haber görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.