Bitkiler
Isırgan'ın Kimyası
Prof Saraçoğlu araştırmalarına göre ısırgan bitkisi, saçlarda kepeğe karşı, kuyruk sokumu ve kıl kökü iltihabına karşı yardımcı ve destekleyicidir. 
DEVAMINI OKU
Nar'ın Kimyası
Prof Saraçoğlu araştırmalarına göre Nar özü, diş eti iltihabına, yüksek tansiyona, böbrek iltihaplanmalarına ve rahim duvarı inceliğine karşı yardımcı ve destekleyicidir.
DEVAMINI OKU
Çil ve Güneş lekelerine karşı ne yapmalıyız?
Prof Saraçoğlu'nun araştırmaları sonucunda geliştirdiği güneş lekelerine karşı avokado maskesi; güneş lekelerinin oluşmasını engellerken cildinizi de beslemektedir.
DEVAMINI OKU
Bitkisel Kür Nedir?
'Nasıl olsa bu sebzeyi yemeklerimde sıkça tüketiyorum, şifalı gücünden yeteri kadar istifade ediyorumdur' diye düşünebilirsiniz. Bu görüşler kesinlikle yanlıştır.
DEVAMINI OKU
Kızgın güneşte Aloe Vera Jel ile rahatlayın!
Deri, başlı başına bir organdır.Derinin korunabilmesi için dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.Özellikle kızgın güneşten kendimizi koruyacağız.Deri rahatsızlıklarında aloe vera jelini kullanmak çok etkilidir. Aloe vera içerikli bir jel kullanabilirsiniz.
DEVAMINI OKU
Güneş Alerjisi
Güneş alerjisi;vücutta histamin salgılanması ile oluşmaktadır.Di-valent çinko, serbest radikalleri nötralize ederek (antioksidant),güneş alerjisine engel olmaktadır.
DEVAMINI OKU
Düz Yapraklı Aslan Pençesi
Prof Dr İbrahim Adnan Saraçoğlu araştırmalarına göre meme, lenfbezi, rahim ve prostat kanserlerini önleyici, hormon dengeleyici, menopoz dönemi şikâyetlerine karşı, iyi huylu prostat büyümesini önleyici, düzensiz regl dönemlerine karşı, migren şikayetlerine karşı, miyom gelişimini durdurucu özellikleri ile yardımcı ve destekleyici olarak önerilmektedir.
DEVAMINI OKU
Aynısafa
Aynısafa bitkisinde bulunan bazı etkin maddeler
DEVAMINI OKU
Toplam 89 haber görüntüleniyor.
1 2 3 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.