Bitkiler
Isırgan'ın Kimyası
Prof Saraçoğlu araştırmalarına göre ısırgan bitkisi, saçlarda kepeğe karşı, kuyruk sokumu ve kıl kökü iltihabına karşı yardımcı ve destekleyicidir. 
DEVAMINI OKU
Nar'ın Kimyası
Prof Saraçoğlu araştırmalarına göre Nar özü, diş eti iltihabına, yüksek tansiyona, böbrek iltihaplanmalarına ve rahim duvarı inceliğine karşı yardımcı ve destekleyicidir.
DEVAMINI OKU
Güneş lekelerine karşı ne yapmalıyız?
Prof Saraçoğlu'nun araştırmaları sonucunda geliştirdiği güneş lekelerine karşı avokado maskesi; güneş lekelerinin oluşmasını engellerken cildinizi de beslemektedir.
DEVAMINI OKU
Bitkisel Kür Nedir?
'Nasıl olsa bu sebzeyi yemeklerimde sıkça tüketiyorum, şifalı gücünden yeteri kadar istifade ediyorumdur' diye düşünebilirsiniz. Bu görüşler kesinlikle yanlıştır.
DEVAMINI OKU
Aloe Vera Jel ile rahatlayın!
Deri, başlı başına bir organdır.Derinin korunabilmesi için dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.Özellikle kızgın güneşten kendimizi koruyacağız.Deri rahatsızlıklarında aloe vera jelini kullanmak çok etkilidir. Aloe vera içerikli bir jel kullanabilirsiniz.
DEVAMINI OKU
Güneş Alerjisi
Güneş alerjisi;vücutta histamin salgılanması ile oluşmaktadır.Di-valent çinko, serbest radikalleri nötralize ederek (antioksidant),güneş alerjisine engel olmaktadır.
DEVAMINI OKU
Havuc'un Kimyası
Prof Saraçoğlu araştırmalarına göre Havuç, migrene, unutkanlığa ve erken bunamaya karşı,deri ve akciğer kanserini önleyici, hareketli sperm sayısını arttırılmasında yardımcıdır.
DEVAMINI OKU
Çınar Yaprağı
Neden Planatus anatolias? Çınar ağacı yapraklarının glikozidleri spesifik ve selektive olarak “osteoartrit” şikayetlerinde hem analgesic hem de vücutta gelişen genel kireçlenmeye karşı etkilidir.
DEVAMINI OKU
Domates'in Kimyası
Domates, kalp büyümesine karşı, kalbin dıştan yağlanmasına ve prostat büyümesine karşı yardımcı ve destekleyicidir.
DEVAMINI OKU
Brokoli'nin Kimyası
​Prof Saraçoğlu araştırmalarına göre brokoli, meme de oluşan fibrokistlere (fibroadenom) karşı,meme kanserini önleyici, iyi huylu prostat büyümesi ve prostatit'e karşı yardımcı ve destekleyicidir.
DEVAMINI OKU
Toplam 73 haber görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.