128-Gırtlk. kans.

Adet

+

Stok Durumu : Stokta Var ✔
Bunları da Yapabilirsiniz :
Arkadaşına Öner Fiyat Alarmı Tavsiye Et
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Malva sp. 80 g

  Galium aparine 30 ad süzen poşet

  Equisetum arvense 30 ad süzen poşet

  Çekirdekli Kabuklu Kara Üzüm Özü 3 x 300 g

  Yukarıda belirtilen ürünlerin kullanımını tamamladıktan sonra, “ Pimpinella saxifraga” tüketilmesi gerekmektedir. Bu sebeple bu ürünlerin bitimine 10 gün kala,  “ Pimpinella saxifraga ” siparişi vermeyi unutmayınız.

  www.profsaracoglu.com/tas-anasonu-koku

  Hazırlama ve uygulama şekli beraberinde gönderilmektedir. Tüm bitkiler Prof Saracoglu yöntemlerine göre seçilmiş ve hazırlanmıştır.

  Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız. Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikâyetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. Unutmayınız ki, hastalık yoktur hasta vardır. Her hastalığın seyri insandan insana değişir. Teşhisi koyacak olan ancak, bir hekimdir. Bu destek doğal bitki grubunun yardımcı ve destekleyici olduğunu unutmayınız.

  Bahsedilen bitkinin mutlaka kullanma talimatına uyulmalıdır. Damak tadına uygunluk sağlaması için herhangi bir tatlandırıcı madde (limon dahil) kesinlikle kullanılmamalıdır. Aynı anda birden fazla kür uygulaması önerilmemektedir.

  Ürün hakkında detaylı bilgi alabilmek için ürün adı yazarak info@profsaracoglu.com mail adresimize konu kısmına ürün hakkında bilgi almak istiyorum yazarak gönderim yapabilirsiniz. 

  İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirterek bitkisel destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır.
  Ürünlerimiz ilaç değil bitkisel destek ürünüdür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.