Bal - Polen - Arısütü - Propolis Karışımı

100,00 TL
Fiyat Değişiklik Tarihi :    13.08.2018
Üretim Yeri :    Türkiye
0

+

Stok Durumu : Stokta Var ✔
Not
:
Bunları da Yapabilirsiniz :
Arkadaşına Öner Fiyat Alarmı Tavsiye Et
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Bal - Polen - Arısütü - Propolis Karışımı 240 gr.

  İçindekiler ve Oranları

  Çiçek balı: %90; Polen: %6; Saf Arısütü: %3; Saf Propolis: %1

  Hammadde ile ilgili detaylar

  Ürün içeriğinde bulunan tüm ürünler yerli üretim olup, genel olarak Sivas Zara bölgesinden elde edilmektedir. Böylelikle özellikle zirai ilaç kalıntılarının ve olası katkı maddelerinin ( özellikle arısütü ve propolis için) önüne geçilmiştir.

  Üretim Tekniği

  İçeriğinde bulunan ürünler, karıştırma kazanında ısıtılmadan birleştirilerek, karışım devam eder halde dolum işlemi yapılmaktadır. Böylelikle her kavanozda homojen dağılım oranları yakalanmaktadır. Katılan propolis, öncelikle ham halinde iken içerisinde bulunan bal mumu gibi maddelerden ayrıştırılarak saf propolis reçinesi elde edilmekte ve bu hali ile karışıma eklenmektedir. Arısütü ise herhangi bir işlem görmeden saf olarak karışıma dâhil edilmektedir. Polen, bal içindeki dağılımını sağlamak adına öğütülerek toz haline getirilmekte ve karışıma eklenmektedir.
  Bilgi almak istediğiniz ürünler için 0850 221 01 61 numaralı çağrı merkezimizden bizi arayabilir ya da info@profsaracoglu.com adresine mail atabilirsiniz.

   

  İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirterek bitkisel destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır.

  Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviyedir.

   

   

 • 416.67 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.