x

Pro-Collagen Mango 12 li

Adet

+

Stok Durumu : Stokta Var ✔
Not
:
Bunları da Yapabilirsiniz :
Arkadaşına Öner Fiyat Alarmı Tavsiye Et
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Pro Collagen Mango 60ml x 12 şişe - Takviye Kolajen Desteği

  Kolajen Nedir?

  Yaş aldıkça vücudun kolajen üretme kapasitesi düşer, böylece ciltte azalan kolajen miktarı daha kuru, kırışık ve elastikiyeti azalmış bir görünüm oluşturur. Kolajen cildinizi ağ gibi sarıp sarmalar, ona sıkılık, esneklik, nem ve parlaklıkla birlikte dış etkenlere karşı sağlamlık sağlamaya ve cildin yaşlanma etkisini azaltmaya yardımcı olur.

  Balık Kolajeni ve Sığır Kolajeni Arasındaki Fark

  Yapılan araştırmalarda balık kaynaklı kolajenlerin cilt, sığır kaynaklı kolajenlerin kemik ve eklem sağlığı için daha değerli olduğu paylaşılmaktadır. Cilt için en etkili olan balık kolajeninde ise üretim aşamaları ürünün kalitesini arttırmaktadır. Ağır metallerle kirlenmemiş balıklardan elde edilmeli ve uygun üretim tesisinde üretilmelidir. Balık kolajen peptidi molekül yapısı küçüklüğü ile öne çıkmaktadır bu sayede emilim daha hızlı olur.

  Pro Collagen Mango® Nedir?

  Pro Collagen Mango®, Synergene teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Synergene teknolojisinde; laboratuvar ve klinik çalışmalar ile her bir bileşen ayrı ayrı test edilir ve potansiyelleri en üst derecede olacak şekilde formüle dâhil edilir. En üst seviyede biyoyararlanım sağlanır. Pro Collagen Mango’da da etkisi bilimsel çalışmalarla kanıtlanan Mango ekstresi, Pirinç ekstresi, Kır iğdesi ekstresi ile Balık kolajeni eklenerek, cilt sağlığı için özel olarak formüle edilmiştir.

  Pro Collagen Mango® İçeriği:

  Morina Balığı

  NOT: Ürün içeriğinde kullandığımız balık kolajenimiz, kolajen üretiminde 180 yıllık deneyim ile Avrupa'nın en eski kolajen üreticisi olan Fransız markası Naticol® Collagen Peptides den temin edilmiş olup helal bir bileşendir.

  Mango Ekstresi

  Kır İğdesi Ekstresi

  Goji Meyvesi Tozu

  Pirinç Ekstresi

  Piperin,

  Kullanma Talimatı:

  Bir kutu içerisinde 10 günlük kullanım dozu bulunmaktadır.

  Günlük 1 şişe (60 ml) ürünü iyice çalkalayıp tüketmeniz tavsiye edilir. Özel olarak dizayn edilmiş tek kullanımlık cam şişe ile kontaminasyon riski olmadan kullanılır, tadı ve içimi kolaydır. (Balık tadı ya da kokusu bulunmamaktadır.)

  Emilimin ve etkinin artması için gece yatmadan önce veya sabah tüketmesi tavsiye edilir.

  Günlük dozun her gün kullanıcının belirleyeceğiniz saat diliminde düzenli olarak tüketilmesi tavsiye edilir.


  Her türlü soru ve sorununuz için 0850 221 01 61 numaralı çağrı merkezimizden bizi arayabilir, www.profsaracoglu.com internet sitemiz üzerinden canlı destek alabilir ya da info@profsaracoglu.com adresine mail atabilirsiniz.

   
  İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.

 • 12.02.2024
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.