Detoks Bitki Çayı

30,00 TL
Fiyat Değişiklik Tarihi :    01.04.2019
Üretim Yeri :    Türkiye
Adet

+

Stok Durumu : Stokta Var ✔
Not
:
Bunları da Yapabilirsiniz :
Arkadaşına Öner Fiyat Alarmı Tavsiye Et
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Detoks 20'li Süzen Poşet Bitki Çayı

  Günlük yaşamının yüzde doksanını kapalı mekanlarda geçiren insanların; zehirli kimyasallar ile karşı karşıya kalma oranı; sokakta geçirenlere göre elli kat daha fazladır. Evde kullanılan temizlik malzemelerinden, parkelerden, yağlı boyalardan, mobilyadan buharlaşarak ortamın havasına karışan kimyasallar, solunum yoluyla insana dönmektedir. Yine, bitkisel ve hayvansal bazı besinler; besine ait olmayan bazı kimyasallar içerir. Bu kimyasalların çoğu, yağda çözünme özelliğine sahiptir. Vücuda alındıktan sonra idrar ve terleme yoluyla bir kısmı dışarıya atılmakta olan bu kimyasalların bir kısmı ise ; yağ dokusunda, beyinde, karaciğerde ve böbreklerde kümülatif olarak birikmektedir. Stres de, biriken kimyasalları bulundukları organ ve dokudan ayrırarak serbest hale geçmesine imkan sağlar. Böylece değişik hastalıklar da tetiklenmektedir.

  İşte vücudunuza çeşitli yollarla giren bu zararlı toksinleri, Prof Saraçoğlu Detoks Çayı ile vücudunuzdan atarak hafifleyebilirsiniz. 

   

  Her türlü soru ve sorununuz için 0850 221 01 61  numaralı çağrı merkezimizden bizi arayabilir, www.profsaracoglu.com internet sitemiz üzerinden canlı destek alabilir ya da info@profsaracoglu.com adresine mail atabilirsiniz.

   

  İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.

  Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir..

 • 857.15 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.