pop-up2.png (280 KB)

Propolis Damla Takviye Edici Gıda - Su bazlı

100,00 TL
Fiyat Değişiklik Tarihi :    01.06.2019
Üretim Yeri :    Türkiye
Adet

+

Stok Durumu : Stokta Var ✔
Not
:
Bunları da Yapabilirsiniz :
Arkadaşına Öner Fiyat Alarmı Tavsiye Et
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Propolis Damla Takviye Edici Gıda 20 ml. (Su Bazlı)

  Propolis Nedir?
  Propolis, işçi arıların kovan içerisindeki besinleri, larvaları ve kendilerini çeşitli patojen mikroorganizmalardan ve virüslerden korumak amacıyla bitkilerin yaprak, gövde, tomurcuk vb. kısımlarından topladığı reçinemsi bir maddedir. Arılar topladıkları bu maddeyi başlarında yer alan salgı bezlerinden salgıladıkları enzimlerle biyokimyasal değişikliğe uğratarak propolisi oluşturur.

  Propolis Nasıl Tüketilmedir?
  Propolis, ilk toplandığı hali içerisinde (ham propolis halinde) çeşitli dış maddeler ve balmumu barındırmaktadır. Bunun öncelikli sebebi son derece yapışkan olması ve kapan yada kovanlardan kazınarak elde edilmesidir. Bu hali ile (ham propolis hali ile) tüketmek, faydalı içeriklerin insan bünyesine katılımında kayıplara neden olması ve kazınarak toplandığı sırada karışacak yabancı maddelerin varlığı sebebi ile tavsiye edilmemektedir. Bunun yerine ayrıştırılmış ekstrat form ile tüketmek daha avantajlı olacaktır.

  Bizler size ne sunmaktayız?
  Görüldüğü üzere , bir çok farklı girdiler son ürün kalitesini etkilemektedir. Bu nedenle bizler her aşamayı ayrı ayrı ele almaktayız.
  1) Hammadde: sadece yerli üretim ham propolis kullanmaktayız, böylece hiçbir şüpheye mahal vermeden, hem ülkemiz arıcılarına destek olmakta hem de kaliteli hammadde eldesi ile işe başlamaktayız. Temin ettiğimiz hammaddeler analiz edilerek sınıflandırılmakta böylece bölgesel içerik farklılıklarının önüne geçmekteyiz.
  2) Çözücü tipi: sadece insan sağlığı için uygun çözücüler kullanmaktayız, böylelikle herhangi bir koruyucu renklendirici yada aroma verici kullanmaksızın en saf hali ile üretim yapmaktayız.
  3) Teknik: bu konuda durmaksızın çalışmalarımız devam etmektedir. Her geçen gün daha başarılı sonuçlar elde etmek adına, üniversite ve laboratuvar çalışmaları, ortaklıkları ile ürün kalitemizi devamlı suret ile hem kontrol etmekte hem de ileri taşımaktayız. Bu ortaklıklar ile ürünlerimizin içerisinde bulunan fenolik bileşiklerin miktar analizlerini yaparak takip altında tutmaktayız.
  4) Propolis oranı: suyun içinde çözünebilen şeker örneği gibi propoliste çözücüler içerisinde belirli bir mertebeye kadar çözünmektedir. Prof Saracoglu propoliste ise çözücünün propolise doyduğu noktaya kadar bu oranı ileri götürmekteyiz. Şu an için %18-20 bandında bir saf propolis miktarı üzerinden üretim gerçekleştirilmektedir.

  Ürünlerimiz arasında renk tat gibi duyusal farklılıklar neden oluşabilir?
  Çalışılan hammaddenin üretim dönemi ve bölgesine göre, çözücü tekniğinden ürünün ışık görmesine kadar bir çok nokta renk ve tat değişikliğine sebep vermektedir. Prof Saracoglu propolisi hazırlarken temel konu son ürünün kalitesinden ödün vermeden renk koku ve tadı sabitlemek için yardımcı maddeler kullanmadan en saf hali ile sizlere sunmaktır.
  Her türlü soru ve sorununuz için 
  0850 221 01 61  numaralı çağrı merkezimizden bizi arayabilir, www.profsaracoglu.com internet sitemiz üzerinden canlı destek alabilir ya da info@profsaracoglu.com adresine mail atabilirsiniz.

   

  İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.

  Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.