Süzme Yayla Balı

75,00 TL
Fiyat Değişiklik Tarihi :    13.08.2018
Üretim Yeri :    Türkiye
Adet

+

Stok Durumu : Stokta Var ✔
Not
:
Bunları da Yapabilirsiniz :
Arkadaşına Öner Fiyat Alarmı Tavsiye Et
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Süzme Yayla Balı 460 gr.

  Torosların  800m ile 1500m yüksekliğinde bulunan yaylalarından derlenmiş olup, üretim sahasında sadece kır bitkileri yetişmektedir. Herhangibir tarım yapılmamaktadır. Baharda eriyen kar suları ile sulanan Toros kır bitkileri, haziran ayı itibari ile kurak Akdeniz ikliminde yaşam savaşını kazandığı için salgıladığı nektar aromatiktir. Arılar bu sahada kır çiçeklerinden topladıkları nektarları kovana taşıyıp nemini azaltıp, kendilerinden de enzim ekleyerek bal üretmektedir. Başlıca kır bitkileri kaya kekiği, yaban yoncası ve peygamber çiçeğidir, hepsinin tıbbi değeri vardır.

  Uyarılar: Doğal olduğu için kristalize olabilir. 45°C sıcak suda çözülebilir yada doğal haliyle tüketebilirsiniz. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. 45°C'den yüksek ısı ve parlak ışık diastas değerlerini düşürür, HMF değerlerini yükseltir.

  1 yaşından küçük bebeklere bal yedirilmemelidir.

   

  Her türlü soru ve sorununuz için 0850 221 01 61  numaralı çağrı merkezimizden bizi arayabilir, www.profsaracoglu.com internet sitemiz üzerinden canlı destek alabilir ya da info@profsaracoglu.com adresine mail atabilirsiniz.

   

  İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.

  Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.

 • 163.05 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.