Süzme Kestane Balı

155,00 TL
Fiyat Değişiklik Tarihi :    13.08.2018
Üretim Yeri :    Türkiye
Adet

+

Stok Durumu : Stokta Var ✔
Not
:
Bunları da Yapabilirsiniz :
Arkadaşına Öner Fiyat Alarmı Tavsiye Et
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Süzme Kestane Balı  460 gr.

  Mevsim yapısı ve kestane çiçeği açılımına göre, Doğu Marmara bölgesi ve Karadeniz bölgesinde bulunan kestane ormanlarından elde edilmektedir. Kestane çiçeğinin kısa süreli ömrü sebebi ile elde edilecek bal içerisindeki kestane oranını korumak adına özenli bir çalışma yürütülür. Bu sayede bal içerisinde bulunan kestane çiçeği (Fabaceae, Catanea sp.) oranı %85 - %91 değerlerinde gerçekleşebilmektedir. Tüm analizler sonunda kalitesi onaylanan ürün sizlere sunulmaktadır.

  Uyarılar: Doğal olduğu için kristalize olabilir. 45°C sıcak suda çözülebilir yada doğal haliyle tüketebilirsiniz. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. 45°C'den yüksek ısı ve parlak ışık diastas değerlerini düşürür, HMF değerlerini yükseltir.

  1 yaşından küçük bebeklere bal yedirilmemelidir.


  Her türlü soru ve sorununuz için 0850 221 01 61  numaralı çağrı merkezimizden bizi arayabilir, www.profsaracoglu.com internet sitemiz üzerinden canlı destek alabilir ya da info@profsaracoglu.com adresine mail atabilirsiniz.

   

  İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.

  Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.

 • 336.96 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.